}

Jump to content

Užitečné příslušenství pro čističky odpadních vod STMH

Níže Vám nabízíme příslušenství pro čističky odpadních vod STMH, které je možno zakoupit společně s ČOV.


Prvotní dávka bakterií - 2 litry bakterií a kalu pro urychlení náběhu účinnosti čištění

Cena: 350,- Kč bez DPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ruční kalování - slouží k ručnímu kalování přebytečného kalu z ČOV

Cena: 480,- Kč bez DPH

 

 

 

 

 

 

 


Tyristorová regulace dmychadla do 300W - umožňuje snížení výkony dmychadla, např. při snížení zátaže na ČOV

Cena: 800,- Kč bez DPH

 

 

 

 

 

 


Lamela biodisku - možno jednoduše rozšířit ČOV STMH5 na STMH8, resp. STMH10, bez nutnosti výkopu či změny ČOV

Cena: 1.500,- Kč bez DPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nástavec vstupu předřazené (akumulační) jímky (prodloužení komínku) - v případě nižšího nátoku je možno vždy jímky a ČOV nadstavit

Cena: 1.000,- Kč bez DPH/500mm

Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dmychadlo JDK-40 - dmychadlo pro provzdušňování ČOV typ STMH

Cena: 3.000,- Kč bez DPH

Image


Pozinkovaná konzole rozvaděče - robustní pozinkovaná konzole k uchycení rozvaděče, včetně 2ks ztraceného bednění, 1ks pytel beton

Cena: 3.500,- Kč bez DPH

 Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rozvaděč dmychadla - dmychadlo možno umístit i mimo objekt, maximální vzdálenost cca. 15m od ČOV. Rozměry v x š x h: 60 x 40 (50 včetně uchycení) x 20cm

Cena: 3.500,- Kč bez DPH

Image


Revizní/kontrolní šachta -  PE šachta pro odběr vzorků na odtoku z ČOV. 

Cena: 4.500,- Kč bez DPH

Image


NÁŠ TIP: Automatické kalování + rozvaděč kalování - automatické kalovaní zajístí v pravidelné době odtah přebytečného kalu z ČOV zpět do předřazené jímky. Zařízení obzvlášť vhodné pro objekty s nepravidelným provozem (zajištění recirkulace odpadní vody mezi nádrží a ČOV i v době bez přísunu odpadní vody). Řídící jednotka umístěna v rozvaděči pro dmychadlo. Cena za set (řídící jednotka + rozvaděč na dmychadlo). Rozměry v x š x h: 60 x 40 (50 včetně uchycení) x 20cm, váha: 15kg.

Cena: 9.900,- Kč bez DPH

Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NOVINKA: GSM rozvaděč 5-8EO (2hadicový) - Rozvaděč DIN-EKO 230V, 50Hz, LCD displej, čítač provozních hodin aerace/kalování, CPU řízení NORMAL/EKO, hlídání proudů, hlídání stavu hadic, aut. regulace odtahu přebytečného kalu, elektronický blok telemetrie s napojením na 2 telefonní čísla (automatické ovládání a zasílání SMS zpráv o stavu zařízení - poškození, servis apod.). Zařízení obzvlášť vhodné pro objekty s nepravidelným provozem (zajištění recirkulace odpadní vody mezi nádrží a ČOV i v době bez přísunu odpadní vody). Uzamykatelný, možno mimo přístřešek.​ Rozměry v x š x h: 60 x 40 (50 včetně uchycení) x 20cm, váha 17kg. Vhodné pro vzdálený monitoring ČOV.

Cena: 14.900,- Kč bez DPH

Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NOVINKA: GSM rozvaděč 10 a více EO (3hadicový) - Rozvaděč DIN -230V, 50Hz ,LCD displej, čítač provozních hodin aerace/kalování, CPU řízení NORMAL/EKO, hlídání proudů, hlídání stavu hadic, aut. regulace odtahu přebytečného kalu, elektronický blok telemetrie s napojením na 2 telefonní čísla (automatické ovládání a zasílání SMS zpráv o stavu zařízení - poškození, servis apod.). Zařízení obzvlášť vhodné pro objekty s nepravidelným provozem (zajištění recirkulace odpadní vody mezi nádrží a ČOV i v době bez přísunu odpadní vody). Uzamykatelný, možno mimo přístřešek. Vhodné pro vzdálený monitoring ČOV.

Cena: 19.900,- Kč bez DPH

Image


 

Ukázkové video rozvaděče DIN pro čističku odpadních vod STMH

Projektová dokumentace, podklady k čistírnám odpadních vod STMH

Čistírna odpadních vod podléhá schválení vodoprávním úřadem. Ke schválení je nutné doložit potřebné doklady a projektovou dokumentaci. Příprava podkladů nebyla jednodušší. Níže Vám nabízíme vše potřebné ke stažení:

Zkušenosti s čističkou odpadních vod (ČOV) STMH:

Dobrý den,
s čistírnou jsem spokojen,vyčistěnou vodu jsem využil. Jen si myslím, že lepší je automatické kalování než ruční.
František Šebesta, Šenov

Naše členství ve významných asociacích:

Díky členství v asociacích čistírenských expertů, Vám nabízíme vždy kvalitní, zcela profesionální a zejména korektní řešení v souladu s platnou, příp. připravovanou legislativou České republiky.

Asociace pro vodu ČR - CzWA - CzWA sdružuje odborníky, společnosti a instituce s hlavním cílem dosažení efektivního a udržitelného rozvoje v celé oblasti vodního hospodářství a ochrany vodního prostředí.

Malé domovní čistírny a odlučovače - OS-ČAO-CZWA - Skupina se podílí na tvorbě norem a předpisů, jejich vzájemné harmonizaci a harmonizaci s připravovanými předpisy EU a také na vzdělávání odborníků v jejich duchu. Hlavní cíl skupiny je pomáhat s přípravou legislativy a s šířením informací v této části vodního hospodářství.

Městské čistírny odpadních vod - OS MČOV - Skupina sdružuje odborníky různých profesí z oblasti čištění městských odpadních vod. Mezi členy skupiny jsou tak zastoupeni kromě provozovatelů čistíren i projektanti, dodavatelé jednotlivých zařízení i komplexních čistíren a zároveň i výzkumní pracovníci z vysokých škol.

Aktuality

 • Září 2017 -  Zveme Vás na největší stavební veletrh FOR ARCH 2017, který se bude konat od 19. do 23.9., náš stánek 1E23 najdete v hale č. 1. ImagePřijměte naše pozvání a zaregistrujte se online a získejte zdarma vstupenku na veletrh. Těšíme se na osobní setkání s Vámi ve stánku č. 1E23 haly č.1.
 • Červenec 2017 - Moderní technologie čištění odpadních vod STMH nově s možností si prohlédnout v novém skladě společnosti v Šenově u Ostravy. Více na  Obchodní oddělení Šenov Image
 • Červen 2017 - Naši zákazníci vždy vyžadují vysoce kvalitní výrobky. Abychom Vám mohli zaručit stále trvající funkčnost Vaší čistírny STMH, doporučujeme provádět pravidelné servisní prohlídky, které Vám zaručí předcházení zbytečným komplikacím.

Hlavní výhody čističky odpadních vod (ČOV) STMH

 • vysoká stabilita čištění
 • vysoká účinnost čištění
 • zcela bezúdržbový provoz
 • nízké provozní náklady cca. 800,-Kč/rok
 • bez zápachu, hluku
 • záruka 25 let
 • životnost 100-150let (nerez, PE)

Použití čističky odpadních vod (ČOV) STMH

 • rodinné domy
 • bytové domy
 • řadové domy
 • chaty, chalupy s nárazovým provozem
 • drobné provozovny, živnosti
 • ubytovny, rodinné hotely, penzióny
 • malé autokempy, tábořiště
 • zahradní restaurace
 • horská střediska s nárazovým provozem

Kde již čističky odpadních vod (ČOV) STMH fungují

 • Česká republika - přes 250 realizací
 • Německo - přes 600 realizací
 • Irsko, Francie - přes 300 realizací
 • Polsko - přes 200 realizací
 • Amerika - přes 250 realizací
 • Brazílie, Mexiko - přes 250 realizací
 • Rusko, Taiwan, Čína - přes 100 realizací

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ:
Napište nám
TOPlist