Jump to content

Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu.

Právě hledáme:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Domníváte se, že máte přesvědčovací schopnosti?
Zvládnete obhájit výhody a vlastnosti produktu?
Dokážete prodat moderní výrobek? Chcete za svou práci získat vysoké ohodnocení?

Náplň práce:                ​
Aktivní vyhledávání nových obchodních případů, klientů
Analýza poptávek, technické poradenství, technické konzultace
Nabídková činnost, servisní podpora a realizace obchodních případů
Prezentace na veletrzích, výstavách

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
Velmi aktivní přístup, kreativitu a flexibilitu
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
Znalost práce na PC - MS Office, internet
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení a školení obchodních dovedností
Profesní růst v oboru
Home office - práce z domu
Práci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody
Notebook, mobilní telefon, ​příspěvek na dopravu
Po zapracování osobní vozidlo Volkswagen
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků

Místo výkonu:
​Home Office, Šenov u Ostravy

Platové ohodnocení:
Provize z prodeje (1-5%) - dle realizovaných obchodních případů - od 15.000,- Kč a více

V případě zájmu o některou z uvedných pozic nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 12.6.2017

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ:
Napište nám
TOPlist