pozadi
Více než 21 let na trhu ...vracíme vodě život

Možnost obchodní spolupráce – Hellstein partner

Kopřivnická firma Hellstein vyrábí a dodává účinnou čistírnu odpadních vod pro domácnosti i průmyslové podniky více jak dvacet let.

Ekologická technologie si našla spokojené zákazníky u nás i za hranicemi takřka po celém světě. Zájem o kvalitní čištění nadále roste. V Hellstein uznali, že je na čase porozhlédnout se po nadšencích, kteří chtějí rozšířit svou nabídku produktů v oblasti čištění odpadních vod o moderní technologie pro české zákazníky.

Hellstein partnerství

Jednoduchý a důmyslný systém, jediný na českém trhu

Domácí čistírny STMH pracují na principu třístupňového čištění, které spočívá v postupné recyklaci vody ve třech fázích odlišnými způsoby. Voda se nejdříve nashromáždí v jímce, kde se usadí nerozložitelný materiál a vypaří se běžné čistící prostředky. V další nádrži přijdou na řadu mikroorganismy, které vodu zbaví nečistot. Zařízení běží celoročně na plný výkon bez potřeby vývozu a ušetří tak majitelům desítky tisíc korun.

„Předřazenou nádrž stačí vyvézt zhruba jednou za 1 až 10 let, zatímco septik jednou za měsíc. Vývoz kubíku dnes stojí v průměru 300 korun. Rodina s produkcí 150 kubíků tak za rok ušetří až 45 tisíc korun a to je opravdu velký rozdíl,” popisuje přednosti čističky Rostislav Hellstein

Podobně pracuje čistírna STM pro průmyslové závody, akorát skutečně ve velkém. Dokáže snížit znečištění odpovídající třítisícové vesnici se zanedbatelnou spotřebou elektrické energie. Čistírny pro domácnost i průmyslové závody navržené na míru mají ovšem společné ještě jedno. Tou je maximální kvalita recyklované vody, kterou je možné vrátit zpátky přírodě, kam patří.

Noví zákazníci, nové příležitosti

Rostoucí poptávka ze stran domácností i podniků zavdala příčinu pro zvětšení sítě partnerů. Firma Hellstein tak hledá nové partnery mezi prodejci, projektanty, stavebními firmami, distributory stavebních materiálů nebo další obchodníky, kteří mají zájem rozšířit svůj sortiment produktů a služeb v krajích napříč Českou republikou. Stačí udělat jeden malý krok a pro více podrobností napsat zprávu na dec@hellstein.cz.

Novým partnerům nabízíme silné zázemí předního výrobce. Podle šíře spolupráce poskytujeme provizi ve výši až 15 % z maloobchodní ceny. Věřím, že naše nabídka přiláká všechny nadšence do ekologických čistících technologií a třeba navážeme spolupráci právě s Vámi,“ dodává Rostislav Hellstein.

Obchodní zastoupení není pouze o samotném prodeji. Jde naopak o skutečné partnerství, které funguje na mnohem užší bázi. Zástupci firmy Hellstein jsou připraveni kdykoliv pomoci. Ze všeho nejdříve svým partnerům předají databázi vážných zájemců o čistírnu v daném kraji a zabezpečí komplexní marketingovou podporu místního zastoupení. S tím souvisí také maximální technická a zákaznická podpora a konzultace k návrhu řešení konkrétního případu.

Samozřejmostí je důkladné představení technologií, zaškolení a pravidelné vzdělávání. Dále pak zajištění projekčních podkladů včetně zpráv, výkresů, šablon ve formátu DWG a vypracování jednotlivých návrhů s konkrétními výpočty. K dispozici jsou i letáky, prospekty a další propagační materiály.

Český výrobek slaví úspěchy i na mezinárodním poli

Česká rodinná firma Hellstein je už od konce devadesátých let součástí německé skupiny Stähler Group, která se zabývá vývojem, výrobou a montáží čistících technologií a intenzivním chovem ryb.

Díky kvalitnímu produktu a špičkovým službám našla spoustu spokojených zákazníků. Jen v České republice má za sebou několik stovek úspěšných projektů a více než tisíc zařízení dodala do zemí Evropy, Asie i amerického kontinentu.

Koho hledáme:

 • prodejce
 • projektanty, hydrogeology
 • stavební firmy
 • distributory stavebních materiálů se zájmem o rozšíření svého sortimentu
 • obchodní partnery v krajských městech nebo blízkého okolí
 • obchodní partnery se zájmem nabízet korektní řešení v souladu s platnou či připravovanou legislativou

Co nabízíme:

 • důkladné představení nabízených technologií, zaškolení a pravidelné zaškolování
 • detailní prodejní materiály (letáky, prospekty, propagační materiály apod.)
 • předpřipravené projekční materiály (zprávy, výkresy, DWG šablony apod.)
 • technickou a zákaznickou podporu
 • podporu prodeje výrobků
 • korektní podporu při návrhu řešení konkrétního případu
 • vypracování konkrétních biologických výpočtů, návrhů apod.
 • umístění kontaktních údajů partnera na stránkách výrobce Hellstein
Hellstein zlatý partner

Motivační kritéria Hellstein partnerství:

Zlatý Hellstein partner

 • určeno především pro prodejce s měsíční aktivitou prodejů 5 a více technologií Hellstein
 • zpětný bonus ve výši 15.000,- Kč/celková částka 1 objednávky nebo 15% z ceny 1 technologie Hellstein
Hellstein stříbrný partner

Stříbrný Hellstein partner

 • určeno především pro prodejce s měsíční aktivitou prodejů 2 a více technologií Hellstein
 • zpětný bonus ve výši 10.000,- Kč/celková částka 1 objednávky nebo 7,5% z ceny 1 technologie Hellstein

Bronzový Hellstein partner

 • určeno především pro prodejce s měsíční aktivitou prodejů min. 1 a více technologií Hellstein
 • zpětný bonus ve výši 5.000,- Kč/celková částka 1 objednávky nebo 5% z ceny 1 technologie Hellstein
 • podmínkou je absolovování zaškolení

Realizační Hellstein partner

 • určeno pro stavební firmy, montážní skupiny, jednotlivce
 • zpětný bonus ve výši min. 7.500,- Kč/montáž základní sestavy
 • výkopové práce individuální provize až 100% z ceny
Hellstein autorizovaný partner

Autorizovaný Hellstein partner

 • určeno především pro projektanty a hydrogeology
 • zpětný bonus ve výši 3.000,- Kč/umístění technologie Hellstein do každé projektové dokumentace nebo každého hydrogeologického posudku

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na dec@hellstein.cz

Categories:

Zkušenosti s Hellstein

Deset důvodů pro moderní čističku odpadních vod STMH

Vybrat správnou čistírnu odpadních vod je leckoho kumšt. Musíte se prokousat tolika údaji, porovnat haldy měřítek a nakonec budete stejně na vážkách. Nesmí být moc drahá, aby utáhla čtyřčlennou domácnost, hlavně ať nepáchne a mnoho dalších. Teď si představte, že na trhu je domácí čistička od české firmy Hellstein, která všechna očekávání splňuje na jedničku. Tady je deset důvodů, proč STMH ostatní značky hravě strčí do kapsy.

Číst celé

Zbavte se odpadních vod s čistírnou STHM. Moderní řešení již od 69 000,- Kč

Vlastníte rodinný domek, chystáte se pořídit nebo postavit nový domov, chatu či chalupu v místě bez veřejné kanalizační sítě? Určitě jste už přemýšleli, jakým způsobem budete likvidovat odpadní vody. Stačí prozkoumat internet a najdete nepřeberné množství variant, které se liší využitím i cenou.

Číst celé

Napište nám ještě dnes