pozadi pozadi mobil
Více jak let pomáhá přírodě …MODERNÍ ČISTÍRNA

Podporujeme

Rodinná společnost Hellstein podporuje charitativní aktivity, volnočasové aktivity a nejrůznější spolky, které přispívají ke zlepšení aktuálních potřeb potřebných.

Společnost Hellstein s rodinami se připojuje k pomoci Ukrajině částkou 50.000,- Kč. Pomoci můžete také zde: https://www.clovekvtisni.cz/.

Rodinná společnost Hellstein nadělila Dětskému domovu Úsměv dar ve výši 20.000,- Kč na pořádání táborů a rekreací v roce 2022. Dětem přejeme krásné Vánoce. Přispět můžete také zde: https://www.ddusmev.cz/

Rodinná společnost Hellstein a zaměstnanci pomáhají poškozeným tornádem v ČR částkou ve výši 100.000,- Kč. https://www.darujme.cz/projekt/1204937

Porubajk – MTB závod pro širokou veřejnost

PORUBAJK MARATHON 2022

Fotbalový oddíl FK PRIMUS PŘÍBOR z.s.

Úvod | FK Primus Příbor (fkprimuspribor.cz)

Categories:

Moderní čistírna STHM vyřeší starosti s odpadními vodami efektivně. Řešení již od 99 000,- Kč

Vlastníte rodinný domek, chystáte se pořídit nebo postavit nový domov, chatu či chalupu v místě bez veřejné kanalizační sítě? Určitě jste už přemýšleli, jakým způsobem budete likvidovat odpadní vody. Stačí prozkoumat internet a najdete nepřeberné množství variant, které se liší využitím i cenou.

Číst celé

Moderní čistírna pomohla paní Zlatce s odpadními vodami, a ještě získala relaxační zónu

Čistírna odpadních vod STMH ušetří starosti i finanční prostředky.

Paní Zlatka se rozhodla získat více soukromí mimo každodenní shon velkoměsta, a proto si postavili s rodinou vlastní rodinný dům na pozemku s krásnou rozlehlou zahradou v moravskoslezském kraji.

Číst celé

Napište nám ještě dnes