pozadi
Více než 21 let na trhu ...vracíme vodě život

Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu:

MONTÉR

Jste šikovný, manuálně zručný a nevadí Vám práce v terénu? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, který dokáže Vaši práci ocenit?

Volné místo Montér

Náplň práce:
Příprava polotovarů a montáž do větších celků
Podílíte se také na pomocných pracích při finalizaci výrobků – broušení, leštění, čištění apod.
Montáže ČOV (usazení nádrží, propojování nádrží, přeměřování spádů apod.)

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci a chuť se učit
Základní pracovní návyky – pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů. Vyžadována je manuální zručnost, dobrá fyzická zdatnost, výhodou je schopnost čtení výrobních výkresů.
Řidičské oprávnění skupiny min. B, C výhodou

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy, férové jednání, malý a přátelský kolektiv
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Práci v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody
Pracovní oděv
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + mimořádné prémie.
Pružná pracovní doba

Místo výkonu:
Území České republiky

Platové ohodnocení:
od 120 Kč/hodinu (podle kvalifikace a schopností) + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + prémie za jednotlivé montáže (od 1.500,- Kč)

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 23.9.2020

Categories:

Zkušenosti s Hellstein

Deset důvodů pro moderní čističku odpadních vod STMH

Vybrat správnou čistírnu odpadních vod je leckoho kumšt. Musíte se prokousat tolika údaji, porovnat haldy měřítek a nakonec budete stejně na vážkách. Nesmí být moc drahá, aby utáhla čtyřčlennou domácnost, hlavně ať nepáchne a mnoho dalších. Teď si představte, že na trhu je domácí čistička od české firmy Hellstein, která všechna očekávání splňuje na jedničku. Tady je deset důvodů, proč STMH ostatní značky hravě strčí do kapsy.

Číst celé

Zbavte se odpadních vod s čistírnou STHM. Moderní řešení již od 69 000,- Kč

Vlastníte rodinný domek, chystáte se pořídit nebo postavit nový domov, chatu či chalupu v místě bez veřejné kanalizační sítě? Určitě jste už přemýšleli, jakým způsobem budete likvidovat odpadní vody. Stačí prozkoumat internet a najdete nepřeberné množství variant, které se liší využitím i cenou.

Číst celé

Napište nám ještě dnes