Více jak let pomáháme přírodě EKOLOGICKÁ ČISTIČKA ODPADNÍ VODY

Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu:

PROJEKTANT, OBCHODNÍ TECHNIK

Náplň práce:
Zaměření budoucí realizace u investora, příprava podkladů a projekce ČOV a inženýrský sítí, technické kreslení
Jednáním s investory a úřady – inženýring (stavební povolení + územní řízení)
Vhodné i pro absolventy

Požadujeme:
Vzdělání min. SŠ – obor pozemní stavby popř. vodohospodářské stavby
Znalost AUTOCADu (výkresový prostor)
Samostatnost při řešení komplikací při ÚR+SP
Komunikativní
Spolehlivý
Kreativní
ŘP sk. B

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení
Profesní růst v oboru
Práci v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody

Místo výkonu:
​Šenov u Ostravy, Kopřivnice-Vlčovice, Česká republika

Platové ohodnocení:
nástupní plat 28.000,- Kč

Nástup:
dle dohody rok 2025

MONTÉR/ SERVISNÍ TECHNIK

Příprava polotovarů a montáž do větších celků
Podílíte se také na pomocných pracích při finalizaci výrobků – broušení, leštění, čištění apod.
Montáže ČOV (usazení nádrží, propojování nádrží, přeměřování spádů apod. ), servisní činnost stávajících ČOV

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
Základní pracovní návyky – pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů. Vyžadována je manuální zručnost, výhodou je schopnost čtení výrobních výkresů.
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:​

​Šenov u Ostravy​, Kopřivnice-Vlčovice, Česká republika

Nástup:

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 27.6.2024