pozadi pozadi mobil
Více jak let pomáhá přírodě …MODERNÍ ČISTÍRNA

Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu:

Volná místa:

PROJEKTOVÝ MANAGER – výhradně pro absolventa technické SŠ, VŠ

Volná místa

Zajímají Vás výrobky, které pomáhají zlepšovat životní prostředí a skutečně fungují? Chcete uplatnit svou pracovitost a šikovnost u někoho, kdo to ocení? Chcete pracovat v rodinném prostředí?

Náplň práce:

Analýza poptávek, technické poradenství, technické konzultace
Nabídková činnost, projekční práce, inženýrská činnost, servisní podpora a koordinace realizace obchodních případů

Požadujeme:

Samostatnost a spolehlivost, pracovní nasazení, učit se novému
Aktivní přístup, kreativitu a flexibilitu, chuť cestovat
Komunikační a prezentační dovednosti
Znalost práce CAD či jiného výkresového software, PC – MS Office, internet
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Přístup a zázemí rodinné firmy s tradicí více jak 23let
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení a školení obchodních dovedností
Práci v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody
Notebook, mobilní telefon i pro soukromé užití
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků

Místo výkonu:
Území České republiky, Šenov, Vlčovice

Platové ohodnocení:
hrubá mzda od 25.000,- Kč do 45.000,- Kč (po zapracování)

MONTÉR

Volná místa

Jste šikovný, manuálně zručný a nevadí Vám práce v terénu? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, který dokáže Vaši práci ocenit?

Příprava polotovarů a montáž do větších celků
Pomocné práce při finalizaci výrobků – kompletace výrobků.
Montáže ČOV (usazení nádrží, propojování nádrží, přeměřování spádů apod.)

Požadujeme:

Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, manuální zručnost
Základní pracovní návyky – pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů.
Dobrý zdravotní stav
Vhodné i pro občana Ukrajiny

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy, férové jednání, malý a přátelský kolektiv
Pracovní oděv, mobil
Pružná pracovní doba + možnost využití firemní garsonky

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 3.1.2022

Categories:

Zkušenosti s Hellstein

Moderní čistírna pomohla paní Zlatce s odpadními vodami, a ještě získala relaxační zónu

Čistírna odpadních vod STMH ušetří starosti i finanční prostředky.

Paní Zlatka se rozhodla získat více soukromí mimo každodenní shon velkoměsta, a proto si postavili s rodinou vlastní rodinný dům na pozemku s krásnou rozlehlou zahradou v moravskoslezském kraji.

Číst celé

Deset důvodů pro moderní čističku odpadních vod STMH

Vybrat správnou čistírnu odpadních vod je leckoho kumšt. Musíte se prokousat tolika údaji, porovnat haldy měřítek a nakonec budete stejně na vážkách. Nesmí být moc drahá, aby utáhla čtyřčlennou domácnost, hlavně ať nepáchne a mnoho dalších. Teď si představte, že na trhu je domácí čistička od české firmy Hellstein, která všechna očekávání splňuje na jedničku.

Číst celé

Napište nám ještě dnes