pozadi pozadi mobil

Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu:

Volná místa: MONTÉR – brigádně

Jste šikovný, manuálně zručný a nevadí Vám práce v terénu? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, který dokáže Vaši práci ocenit?

Volná místa

Náplň práce:
Montáže ČOV (usazení nádrží, propojování nádrží, přeměřování spádů apod.)

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci a chuť se učit
Základní pracovní návyky – pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů. Vyžadována je manuální zručnost, dobrá fyzická zdatnost, výhodou je schopnost čtení výrobních výkresů.
Řidičské oprávnění skupiny min. B, C výhodou

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy, férové jednání, malý a přátelský kolektiv
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Práci v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody
Pracovní oděv
Pružná pracovní doba

Místo výkonu:
Území České republiky

Platové ohodnocení:
1.500,- až 2.000,- Kč dle náročnosti za jednotlivou montáž ČOV

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 23.2.2021

Categories:

Zkušenosti s čističkou odpadních vod

Čistička odpadních vod k objednání jednoduše na internetu

Nákup čistírny odpadních vod nebyl nikdy tak snadný. Představujeme vám novou internetovou prodejnu, ve které pořídíte veškerá čistící zařízení od Hellstein pro domácnost i průmyslovou výrobu, příslušenství a doplňkové služby, včetně objednávky řešení na klíč.

Číst celé

Staňte se partnerem Hellstein a buďte součástí úspěšné obchodní sítě

Vyznáte se v obchodě a máte už něco za sebou? Rádi byste spojili své jméno s kvalitním produktem? Láká vás pomáhat lidem, firmám a městům hledat nejefektivnější řešení ekologického čištění odpadních vod na míru? Chcete rozvíjet své nadání za hranice telefonátů a mailů? Vaše kroky mohou vést právě k Hellstein.

Číst celé