Více než 21 let na trhu

...vracíme vodě život

Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu:

MONTÉR

Jste šikovný, manuálně zručný a nevadí Vám práce v terénu? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, který dokáže Vaši práci ocenit?

Volné místo Montér

Náplň práce:
Příprava polotovarů a montáž do větších celků
Podílíte se také na pomocných pracích při finalizaci výrobků – broušení, leštění, čištění apod.
Montáže ČOV (usazení nádrží, propojování nádrží, přeměřování spádů apod.

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci a chuť se učit
Základní pracovní návyky – pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů. Vyžadována je manuální zručnost, fyzická zdatnost, výhodou je schopnost čtení výrobních výkresů.
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy, férové jednání, malý a přátelský kolektiv
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Práci v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody
Mobilní telefon, příspěvek na dopravu, pracovní oděv
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + mimořádné prémie.
Pružná pracovní doba

Místo výkonu:
Území České republiky

Platové ohodnocení:
od 120 Kč/hodinu (podle kvalifikace a schopností) + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + prémie za jednotlivé montáže (od 1.500,- Kč)

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 2.9.2020

Categories:

Zkušenosti s Hellstein

Zbavte se odpadních vod s čistírnou STHM. Moderní řešení již od 69 000,- Kč

Vlastníte rodinný domek, chystáte se pořídit nebo postavit nový domov, chatu či chalupu v místě bez veřejné kanalizační sítě? Určitě jste už přemýšleli, jakým způsobem budete likvidovat odpadní vody. Stačí prozkoumat internet a najdete nepřeberné množství variant, které se liší využitím i cenou.

Číst celé

Už 20 let vrací Hellstein vodě život

Rok 2019 byl ve znamení skutečně významného výročí. Koncem října to bylo přesně sto let, kdy vznikla Československá republika a přípravy na důležité oslavu byly vidět snad na každém kroku. Výročí republiky nebyly loni jediným důvodem k oslavám. Kulaté jubileum slavila také firma Hellstein.

Číst celé

Napište nám ještě dnes