Více jak let pomáháme přírodě EKOLOGICKÁ ČISTIČKA ODPADNÍ VODY

Zkušenosti s Hellstein

Pro společnost Hellstein je na prvním místě vždy zajištění bezúdržbového provozu s vysokou stabilitou a účinnosti čištění vedoucí ke spokojenosti provozovatele čistírny odpadních vod. Výběr skutečných zkušeností uvádíme níže.

S obchodním zástupcem, s panem Špačkem jsem byl velmi spokojen, realizace ČOV také proběhla skvěle. Byl jsem se vším naprosto spokojen, v průběhu stavby nevznikly žádné problémy, bylo mi vše řádně vysvětleno. Montéři byli nejlepší, byl tam i pan Šmok a s mým bagristou pracovali jako kdyby se už 10 let znali. Pokud to bude fungovat a bude mít ČOV životnost, jak skvěle byla odvedena práce, bude velmi spokojen. Dávám 5*

Číst celé

Čistička odpadních vod STMH5 – Ondřej K. – Petrovice

Obchodní zástupce na jedničku, musím ho pochválit. Realizace proběhla podle mých představ, nastala jedna malá komplikace, ale to nestojí za řeč. Montéři také bez problému, jsem nadšen. Zaškolení také super, jsem domluven, že se mohu kdykoliv ozvat. Dávám celkem 5/5.

Číst celé

Čistička odpadních vod STMH5 – Tomáš M. – Malé Kyšice

Obchodní zástupce byl v pořádku, realizace také v pořádku, bez problémů a komplikací byli i montéři. Termín montáže velmi krátký, přijeli, namontovali. V poledne sprchlo, chvilku počkali, všude bahno, práci přes to dokončili, velmi šikovní páni montéři. Celkem dávám 5/5.

Číst celé

Čistička odpadních vod STMH5 – Stanislav B. – Václavovice

OZ pan Beseda. Komunikace s ním byla v pořádku. Museli jsem si dokoupit řídící jednotku a to jsem si myslel, že je v ceně. Dozvěděl jsem se to až od montérů, že není součástí objednávky. Montéři perfektní. Zaškolení v pořádku. Žádné jiné komplikace nenastaly.

Číst celé

Čistička odpadních vod STMH15 – David B. – Ondřejovice

Obchodní zástupce byl pan Beseda, nebyl jsem s ním moc spokojený, poté jsem vše řešil s panem Hellsteinem a bylo to v pořádku až na nějaké drobné detaily, které spolu dořešíme. Realizace byla naprosto v pořádku, montéři také v pořádku, vše bez komplikací. Zaškolení bylo dostatečné, máme i manuál. Dávám celkem 4 z 5 hvězdiček

Číst celé

Čistička odpadních vod STMHB5 – Jan V. – Štramberk

Obchodní zástupce p. Špaček, vše bylo vysvětleno, komunikace s obchodního zástupce v pořádku. Realizace v pořádku dle domluvy, montéři pracovali bez chyby. Průběh stavby bez komplikací, vše šlo hladce. Zaškolení také proběhlo dle mé představy, doplňující informace jsem zatím nepotřeboval. Celkové hodnocení , které bych udělil, je 4 z 5 hvězdiček.

Číst celé

Čistička odpadních vod STMH5 – Josef D. – Kersko