Více jak let pomáháme přírodě EKOLOGICKÁ ČISTIČKA ODPADNÍ VODY

Zvýšení cen od 1. 1. 2024 nám dovolí udržet vysoký standard našich čističek a služeb

zvýšení cen čističek odpadních vod Hellstein

Jsme nesmírně rádi, že mnozí z vás jsou našimi stálými a spokojenými zákazníky a využíváte jedinou bezúdržbovou čističku odpadních vod s patentovaným 3stupňovým systémem čištění v ČR. Abychom udrželi kvalitu na nejvyšší úrovni a mohli vám stále dodávat špičkové čističky, rozhodli jsme se od 1. 1. 2024 ke zvýšení cen některých produktů a služeb. 

Těší nás, že naše moderní a bezúdržbové čistírny odpadních vod slouží spolehlivě a efektivně. Někteří z vás je využívají řadu let. Víte, že nepatříme mezi společnosti, které by měnily ceny jen tak, podle účelnosti. Jenže už mnoho let máme stále stejné ceny, i když všechny náklady už dlouhodobě stoupají. 

O zvyšování cen jsme uvažovali už mnohem dříve. Ale nakonec jsme se rozhodli, že ono velmi nepopulární zdražování posuneme na co nejzazší termín. Tímto bychom vám chtěli oznámit, že zvýšení cen proběhne od 1. 1. 2024, a to přibližně o 10 %.

Zvýšení cen, které udrži kvalitu a dovolí další vývoj

Stejně jako si chce každý zákazník dopřávat kvalitu našich čističek odpadních vod, příslušenství a služeb, i my chceme pokračovat ve vysoce nastavené laťce. Chceme stále být tím top dodavatelem, na kterého je spolehnutí v každém ohledu. Zvýšení cen nám dovolí udržet nadstandardní hodnotu, díky které můžete užívat jediný bezúdržbový systém čištění s třístupňovou technologií v České republice. 

Protože ceny surovin, energií a dalších vstupních nákladů stále rostou, je zvýšení cen nevyhnutelné. I když víme, že dnes je to všechno velmi složité a mnohdy až neúnosné. 

Do konce roku můžete nakupovat za současné ceny

Přesto máme radost, že ceny ponecháme tak jak jsou, do konce roku 2023. Pokud vám to situace dovolí, můžete si pořídit čističku odpadních vod, nádrž na kal, celou sestavu nebo příslušenství za současné ceny. 

Pokud potřebujete další informace, kontaktujte nás