Více jak let pomáháme přírodě EKOLOGICKÁ ČISTIČKA ODPADNÍ VODY

Investice do moderních technologií do domácnosti se vyplatí. Jaká jsou úspory a návratnost u ČOV nebo FVE?

Moderní technologie dokáže v domácnosti ušetřit a zvýšit komfort bydlení. Kdo se rozhodne promyšleně investovat, za pár let si může užívat spoustu výhod. Jaký význam má pro bydlení domovní čistička odpadních vod, tepelné čerpadlo nebo fotovoltaická elektrárna? Vyplatí se? Jaká je návratnost? V článku najdete odpovědi. 

Číst celé

Vyřešte starosti s odpadními vodami díky čistírně vod STMH. Nejefektivnější řešení již od 99 000 Kč

Vlastníte nebo se chystáte pořídit si nový dům, chatu či chalupu v místě bez veřejné kanalizační sítě? Na internetu najdete nepřeberné množství variant řešení, jak likvidovat odpadní vodu. Poradíme, která varianta je nejefektivnější.

Číst celé

Moderní čistírna pomohla paní Zlatce s odpadními vodami, ale i relaxační zónou

Paní Zlatka se rozhodla pro více soukromí mimo každodenní shon velkoměsta, a proto si s rodinou postavila dům na pozemku s krásnou rozlehlou zahradou v moravskoslezském kraji. Čistírna odpadních vod STMH jí ušetřila starosti i finance.

Číst celé

Deset důvodů pro moderní čističku odpadních vod STMH

Vybrat správnou čistírnu odpadních vod je pro leckoho kumšt. Musíte se prokousat tolika údaji, porovnat haldy měřítek a nakonec budete stejně na vážkách. Nesmí být moc drahá, aby utáhla čtyřčlennou domácnost, hlavně ať nepáchne a mnoho dalších. Teď si představte, že na trhu je domácí čistička od české firmy Hellstein, která všechna očekávání splňuje na jedničku.

Číst celé

Jen čistá voda a žádný kal? Nevěřte lživým slibům

Ekologické, úsporné, udržitelné, samočistící, samoregulační, čistá voda a žádný kal. To jsou magická slůvka, která v dnešní době při nakupování na zákazníky mají srovnatelný vliv jako cena. A nevyhýbají se jim ani výrobci septiků nebo domácích čističek odpadních vod.

Číst celé

Představení společnosti a výrobků Hellstein

Rodinná společnost Hellstein se sídlem v Vlčovicích u Kopřivnice vyvíjí a vyrábí pokročilé technologie pro čištění odpadních vod z větších celků, rekreačních objektů a rodinných domů. Firma s více než 22letou historií původně vyvíjela zařízení pro čištění chovné vody pro násady ryb.

Číst celé

Čistička odpadních vod k objednání jednoduše na internetu

Nákup čistírny odpadních vod nebyl nikdy tak snadný. Představujeme vám novou internetovou prodejnu, ve které pořídíte veškerá čistící zařízení od Hellstein pro domácnost i průmyslovou výrobu, příslušenství a doplňkové služby, včetně objednávky řešení na klíč.

Číst celé

Staňte se partnerem Hellstein a buďte součástí úspěšné obchodní sítě

Vyznáte se v obchodě a máte už něco za sebou? Rádi byste spojili své jméno s kvalitním produktem? Láká vás pomáhat lidem, firmám a městům hledat nejefektivnější řešení ekologického čištění odpadních vod na míru? Chcete rozvíjet své nadání za hranice telefonátů a mailů? Vaše kroky mohou vést právě k Hellstein.

Číst celé

Stavíte rodinný dům? Zahrňte domovní čističku odpadních vod do projektu

Pouštíte se do stavby rodinného domu? A máte vyřešené nakládání s odpadními vodami? Pokud je to třeba, zahrňte už při projektování domovní čističku odpadních vod. Ušetří vám to spoustu starostí. Níže se dozvíte víc.

Číst celé

Už 20 let vrací Hellstein vodě život

Rok 2019 byl ve znamení skutečně významného výročí. Koncem října to bylo přesně sto let, kdy vznikla Československá republika a přípravy na důležité oslavu byly vidět snad na každém kroku. Výročí republiky nebyly loni jediným důvodem k oslavám. Kulaté jubileum slavila také firma Hellstein.

Číst celé

Čistírna odpadních vod od Hellstein šetří přírodu i rodinnou peněženku

Rodinná firma Hellstein z Kopřivnice dodává nejúčinnější ekologickou technologii na čistění odpadních vod pro domácnosti a průmysl už dvacet let. Jedinečný systém oceňují zákazníci u nás i po celém světě.

Číst celé

Hellstein slavil Světový den vody a otevřel dveře veřejnosti

22. března si celá planeta připomněla Světový den vody. Naše firma Hellstein jako přední výrobce ekologických čistíren pro domácnosti i průmyslové závody nemohla u oslav chybět.

Číst celé

Od počátků kanalizace po ekologické čištění

Čištění a likvidace odpadních vod není rozhodně novodobým vynálezem. Historie sahá až do starověku a od té doby uběhla spousta času, během něhož se technologie posunuly mílovými kroky dopředu.

Číst celé

Dává nám smysl vyrábět čistírny, co šetří peníze a dlouho vydrží. O spokojenost zákazníků nám jde především

Uznání od našich nadšených klientů vydá za stohy popsaných stránek. A nezáleží na tom, jak jsou naše slova a argumenty přesvědčivé. Jsme velmi rádi, že se spousta zákazníků Hellstein vždy podělí s ostatními o své dojmy a zkušenosti.

Číst celé

Oslavte Světový den vody a poznejte, jak vracet vodě život

Bez vody nelze žít. Je naprosto nepostradatelnou životodárnou tekutinou, bez níž se neobejdou lidé, zvířata, ani příroda. S opakujícím se suchem, které je důsledkem klimatické změny, význam vody, jejího užívání a ochrany neustále roste. Na to bychom měli velmi dobře pamatovat.

Číst celé

Domácí čistička jako skládačka. Sestavte si ČOV STMH svépomocí

Díky jednoduché konstrukci domovní čistírny STMH zvládne její instalaci každý šikovný kutil. Stačí dodržovat pár jednoduchých tipů, aby zařízení fungovalo bez chyb, a práce půjde od ruky raz dva. Tady je pár praktických tipů, jak sestavit ČOV svépomocí.

Číst celé

Voda z ČOV Hellstein na zalévání? Zahrádce to jenom prospěje

Sucho nás nejen v České republice trápí čím dál tím víc. Zásadní je vodu v krajině udržet a ne ji rychle vypouštět například do vodních toků. Jednou z možností je využívat vodu z ČOV (čistírny odpadních vod) pro zalévání. Každá kapka je a bude i v budoucnu dobrá. A naše čistírny odpadních vod jsou ideálním řešením.

Číst celé

Rozhovor s Rostislavem Hellsteinem: S čističkou STMH ušetříte na všech frontách

Rodinná firma Hellstein na trh dodává vlastní patentovanou čistírnu odpadních vod pro domácnosti i průmysl a daří se jí to více než dvacet let. Nejen o samotném zařízení, ale i současných trendech jsme si popovídali s majitelem Rostislavem Hellsteinem

Číst celé