pozadi pozadi mobil

Projektanti

Dovolujeme si Vám nabídnout služby našich partnerů, kteří Vám rádi a zcela profesionálně připraví potřebnou projektovou dokumentaci, příp. zajistí potřebná povolení pro čistírnu odpadních vod technologie STMH. Doporučujeme volit dle oblasti působení.


Oblast působení: Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj

Ing. Jakub Horner

Sudoměřská 33, Praha 3, 130 00

+420 721 660 748, info@hrprojekt.cz

Zajišťující činnost: projektová dokumentace, inženýring, dotace Dešťovka, hydrogeologické posudky

Jaký je Váš vztah k životnímu prostředí?

V dnešní době je důraz na životní prostředí kladen ze všech stran a napříč všemi činnostmi. Já životní prostředí beru jako dar, kterého je třeba si náležité vážit. Rád trávím volný čas v přírodě. Běžecké lyžování, skialpinismus a turistika patří mezi moje srdeční aktivity. Rád bych, aby i tyto aktivity mohli provozovat v neporušené přírodě i další generace. Na ochranu přírody se snažím dbát i ve svém pracovním životě.

Čím si myslíte, že svou prací přispíváte ke zlepšení životního prostředí pro budoucí generace?

Obor vodní hospodářství a konkrétně zdravotně technické stavby, kterými se v rámci své činnosti zabývám, jsou jedním z klíčových bodů pro zlepšení stavu životního prostředí. Jedná se hlavně o řešení likvidace odpadních vod v neodkanalizovaných oblastech, kde je bohužel tato problematika buď zcela neřešena anebo řešena nedostatečně. V těchto oblastech je třeba navrhovat účinné moderní systémy čištění odpadních vod. Dále se jedná o retenci a zásak srážkových vod, případně přečištěných odpadních vod přímo na zájmové lokalitě a umožnit tím zpětnou dotaci podzemních vod a celkově omezit vláhový deficit v půdním profilu. V rámci své práce se snažím o návrh optimálního řešení pro danou lokalitu v souladu s okolním životním prostředím.  Zajištění odkanalizování a zároveň zásobení obyvatelstva pitnou vodou je spojeno se základní lidskou potřebou a tak je třeba tyto činnosti neustále rozvíjet, ale nezapomínat při tom právě na životní prostředí. 

Proč jste si pro spolupráci vybral rodinnou firmu Hellstein?

Na firmě Hellstein oceňuji profesionální přístup jak vedení, tak všech ostatních zaměstnanců. Celková organizace firmy a vedení jednotlivých zakázek je na velmi dobré úrovni. Oceňuji nadstandardně dobrou komunikaci s obchodními zástupci a technickou podporu k jednotlivým projektům. 


Oblast působení: Moravskoslezský kraj

Martin Maléř

Česká čp. 685/33, Kopřivnice, 742 21

+420 732 377 209, malerm@seznam.cz

Zajišťující činnost: projektová dokumentace, inženýring
Nabízíme klientům služby profesionálních a kvalitních projekčních kanceláří

Jak se stát autorizovaný Hellstein partner, více zde…

Categories:

Zkušenosti s čističkou odpadních vod

Představení společnosti a výrobků Hellstein

Rodinná společnost Hellstein se sídlem v Vlčovicích u Kopřivnice vyvíjí a vyrábí pokročilé technologie pro čištění odpadních vod z větších celků, rekreačních objektů a rodinných domů. Firma s více než 22letou historií původně vyvíjela zařízení pro čištění chovné vody pro násady ryb.

Číst celé

Čistička odpadních vod k objednání jednoduše na internetu

Nákup čistírny odpadních vod nebyl nikdy tak snadný. Představujeme vám novou internetovou prodejnu, ve které pořídíte veškerá čistící zařízení od Hellstein pro domácnost i průmyslovou výrobu, příslušenství a doplňkové služby, včetně objednávky řešení na klíč.

Číst celé

Mám zájem o čističku odpadních vod